Döviz Kurları
Firma Profili

Özel Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Özel Group ailesinin en temel üyesi olarak 1997 yılından bu yana gümrük müşavirliği faaliyetlerine devam etmektedir.


Özel Gümrük Müşavirliği şirketinin kuruluş tarihi 1997 yılı olmasına rağmen kurucu ortakları sektörde 20 yıllık birikimi ve deneyimi ile geleceğe ışık tutmaktadırlar.


Özel Gümrük Müşavirliği 50 kişilik deneyimli uzman kadrosuyla sanayi kuruluşlarına,yabancı sermayeli yatırımcılara ve yüksek iş hacmine sahip ithalat ve ihracatçılara gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir. Merkezi İstanbul Mahmutbey de bulunan Özel Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. İstanbul gümrüklerindeki ofisleri ile de her türlü gümrükleme işinde en yakınınızda olmayı ilke edinmiştir.


Gümrükleme,finans-muhasebe,satış ve pazarlama işlemleri, Özel Gümrük Müşavirliği’nin kendi bilgi işlem departmanının kontrolünde özel olarak yazdırılmış programlar ve sektöre özel Evrim programıyla sağlanmaktadır.


Yine Özel Group ‘tan hizmet alan tüm şirket ve kişiler,internet ortamında özel güvenlik şifreleriyle ithalat ve ihracat işlemlerinin her aşamasını izleme ve tüm raporları inceleme ayrıcalığına sahiptir.


Gümrük müşavirleri ve dış ticaret uzmanlarından oluşturulan özel danışma kurulu müşterilerinin her türlü bilgi ihtiyacını karşılayabilecek donanım ve tecrübeye sahip bulunmaktadır.


Özel Gümrük Müşavirliği Çağımız dış ticaret sistemi olan kapıdan kapıya (doorthedoor)teslim ilkesini kendisine hedef belirlemiş ve bu yolda kurduğu firmalarlada hedefine hergün bir adım daha yaklaşmaktadır.


Biz ÖZEL GROUP ailesi siz ÖZEL müşterilerimize kaliteyi teknoloji ile harmanlayıp sunmaktan onur duyarız.
Anasayfa  |  Hizmetler  |  E-Gümrük Giriş  |  İnsan Kaynakları  |  Duyurular  |  İletişim
Tüm hakları Özel Group'a Aittir.  |  © 2012  |  Web Tasarım